Eskişehir İslami Organizasyon

Özel günlerini dini merasimlerle taçlandırmak isteyenler sünnet, kına gibi toplantılarını İslama makul olarak kutlamaktadır. Dini organizasyon seçenek edenleri değişik aktivite ve eğlenceler beklemektedir. Kalifiye gününü en güzel şeklinde kutlamak isteyenler dini organizasyonları seçenek etmektedir.

Değişik Dini Organizasyonlar

Kına merasimi geleneklerimizde kadınların kendisi arasında tertip ettiği tek eğlencedir. İslama makul organizasyonlara kalifiye olarak kadın ilahi grubu kına merasimlerinde görev vermektedir. Kına gecesinde İlahiler def ile birlikte ilahi grubu en dokunaklı ilahiler ile tasavvuf örnekleri sağlamaktadır Profesyonel ekibiyle konuklarına eğlenmesi için görev sağlamaktadır..

Esasen özünde dini tek merasim olan sünnetin dini organizasyonlarla kutlanması en doğrusudur. Bu kalifiye gün içerisinde sünnet olacak çocuğumuz arzusuna göre mehter takımı ile birlikte tek giriş yapılabilir.

Yeniçeri kıyafetleri ve marşlar ile birlikte görkemli tek gösteri sunulmaktadır. Konuklar ise semazen grubu vasıtası ile unutulmayacak gösteriler izleyebilecektir Muhtelif aktivite ve eğlenceler eklenerek sünnet organizasyonu tamamlanmaktadır. Organizasyondaki bütün muhteva İslami şartlara makul olarak hazırlanmaktadır.